Gamers 4life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smack Raw!!

Ići dole

Smack Raw!! Empty Smack Raw!!

Počalji  TKZ Pon Jul 27, 2009 12:48 pm

E sad…ovo sam video na jednom WWE forumu pa sam odlucio da napravim to i kod nas….
SMACKRAW
Ovako…poenta svega ovoga je to da mi napravimo novu federaciju…a kako cemo napraviti…lako
Postavicu listu boraca koje mozete izabrati…tojest svaki clan ce izabrati jednog superstara(ukljucujuci i mene) potom cete pratiti svog superstara kroz borbe davati intervjue predvidjati ishod vaseg sledeceg meca itd…
Tag Teamovi
U jednom trenutku moze biti 6 tag teamova…tag teamove cete stvarati dogovarajuci se izmedju sebe(npr.ako jack hoce da bude u tag teamu sa joxom onda kishma treba da pita joxa da li hoce da bude u tag teamu)
ISHODI MECEVA
Mecevi cu prikazivati tako da izgleda kao da slusate mec ( pisacu recenice komentatora) odlucio sam da ih pisem na srpskom da neko se nebi mucio da procita(a na engleskom cu pisati pojmove vezane za WWE)
Posle prvog odrzanog showa zaposlicu dva GM(clanova na forumu) koja ce mi pomagati u spremanju showow-a( i nebrinite ja necu imati WHC. MOZDA SAMO TAG TEAM TITULU ILI TAKO NESTO)
OTPUSTANJE I ZAPOSLJAVANJE
Takodje neki borci mogu biti otpusteni a neki novi zaposleni. Videcete sa vremenom sta ce se desavati
Lista superstarsa koje mozete izabrati

HBK
Y2J-TKZ
Ric Flair
Rey Mysterio
Randy Orton
John Cena
Umaga
Great Khali
Edge
CM Punk
MVP
Big Show
Jeff Hardy
Matt Hardy
Kane
Batista
John Morisson
The Miz
Cody Rhodes
Ted DiBiase Jr.
HHH
Undertaker
i mnogi drugi...
TKZ
TKZ
Admin

Broj poruka : 329
Lokacija : Pacevo
Datum upisa : 05.12.2008

https://job-games5.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu